Już jest! ECHO GMINY RZEZAWA w nowej odsłonie!

Witamy wszystkich Czytelników na naszej nowej stronie internetowej.
Adres WWW bez zmian: https://rzezawa.eu/

Oczywiście niezmiennie będziemy publikować również na Facebooku i Twitterze.

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa przypadnie Wam do gustu. Szczególnie tym, którzy nie lubią lub nie chcą korzystać z mediów społecznościowych (wiemy, że takich osób nie brakuje).

Nasza witryna powinna być wygodna w obsłudze zarówno na komputerach z dużym ekranem, jak i na tabletach czy smartfonach. Jest możliwość łatwego przeglądania archiwum według miesięcy oraz według wybranych kategorii. Możecie też szukać wybranych słów w serwisie: wystarczy wpisać tekst w okienko „Szukaj„.

Udostępniliśmy kompletne archiwum naszych publikacji od samego początku działania naszego serwisu. Szkoda byłoby, gdyby miało zniknąć w historycznych czeluściach Facebooka, prawda? 🙂

Pod każdym wpisem jest dostępna opcja dodania komentarza. I wcale do tego nie musicie mieć konta na Facebooku! Wystarczy np. adres e-mail wraz z szybką rejestracją.

Liczymy, że wysiłek był warty swojej ceny. Pracowaliśmy w trzyosobowym składzie, z ekstra wsparciem edytorskim oraz informatycznym. Co było (i kto był) pośrednio inspiracją do uruchomienia samodzielnej strony WWW – napiszemy już wkrótce. Podejrzewamy, że możecie być mocno zdziwieni.